top of page

Reference

Koučování a vedení rituálů je velká zodpovědnost a oboustranná interakce. Získání zpětné vazby od svých zákazníků je pro mě důležitým způsobem, jak porozumět tomu, co jim pomohlo, a také to, zda by se mělo něco zlepšit ve způsobu poskytování svých služeb.

Margareta John

Psycholožka, Praha

Rituál zavinování s průvodkyní Maričkou byl krásným a silným zážitkem. Díky její péči a vnímavosti jsem ho mohla naplno prožít hned na několika rovinách - tělové, emoční i duchovní. Mohla jsem být po celý den sama v sobě a u sebe, sdílet, smát se i plakat, nechat se opečovat.

 

Mohla jsem vědomě nechat odejít z mého života to, co už dosloužilo, pustit vše bolavé a dovolit si přivítat nové věci. Ležet zavinutá za přítomnosti průvodkyně Maričky bylo nádherné, byl to zdrojový zážitek, ke kterému se často vracím.

 

Rituál zavinování bych přála všem ženám, které se potřebují ve svém životě přenést přes náročné období, rozloučit se a uzavřít něco, co jim už neslouží a vědomě do svého života přivolat něco nového a krásného.

 

Rituál zavinování s průvodkyní Maričkou moc doporučuji i všem ženám, které se potřebují spojit se svou ženskou energií, pracovat na laskavém vztahu k sobě, nebo i jen cítí potřebu dopřát svému tělu i duši skvělou péči, kterou v životě zažijete jen málokdy.

 

Z průvodkyně Maričky vyzařuje moudrost a laskavost,  dokáže vytvořit bezpečný a důvěrný prostor pro samotný proces rituálu i pro vše, s čím každá žena přichází a co potřebuje sdílet. Děkuji, děkuji! 

Anna Darashenko

Manažerká, Praha

Je mi velkou ctí vyjádřit svou pozitivní referenci Marušce a jejímu ohromnému talentu v oblasti rituálů. Seznámila jsem se s její prací na konci roku 2022, kdy jsem poprvé zažila její rituál zavinování. Při této zkušenosti jsem cítila, že je čas uzavřít jednu kapitolu svého života a pustit minulost. Maruščin rituál nejenom odpoutal mé myšlenky od starých vzpomínek, ale zároveň mi otevřel dveře do nových perspektiv, což byla pro mě nezapomenutelná a hluboce obohacující zkušenost.

 

Zpočátku jsem byla skeptická, protože jsem neměla žádnou předchozí zkušenost s tímto druhem práce. Díky Maruščině schopnosti vytvářet vhodnou atmosféru jsem však brzy ztratila strach a měla plnou důvěru v celý proces. Její profesionální a laskavý přístup mi umožnil zažít rituál naplno a otevřít se novým možnostem.

 

Proto jsem s radostí vyzkoušela i další příležitosti, které postupně přicházely, jako například skupinové pití kakaa nebo individuální sezení u napářky. Tyto další zážitky byly stejně inspirativní a obohacující jako první rituál, a díky nim jsem prohloubila svou důvěru v Maruščinu práci ještě více. Celkově jsem již využila pět rituálů a mohu s jistotou říci, že cítím pozitivní změny ve svém životě. Každé naše setkání bylo jedinečné a přinášelo hluboké poznání a transformaci.

 

Maruška je nejenom vynikající facilitátorka rituálů, ale také laskavá a soucitná duše, která vás podporuje na vaší cestě osobního rozvoje. Doporučuji Marušku každému, kdo hledá hluboké a posvátné zážitky spojené s transformací a sebepoznáním. Jsem jí nesmírně vděčná za všechno, co mi přinesla, a těším se na další společnou cestu.

Oxana Burešová
Stylistka / Umělkyně, Praha-Východ

Včera jsem absolvovala rituál s Mašou. Prožila jsem ho. Byl to opravdu úžasný a kouzelný den. Prožila jsem citlivé zacházení se svou duší. Takové citlivé, jaké jen může být. Maša dokázala toto udělat. Když Maša vyprávěla o průběhu rituálu, viděla jsem, jak se mé tělo trochu napjalo a bránilo. Ale pak se mi podařilo jednoduše se svěřit a přenechat iniciativu do rukou Maši.

Co udělalo pocit takového opatrného zacházení? První – to je vybírat podle svých pocitů – olej, bylinky, kakao... to je velmi důležitý okamžik. Vybrat si své vlastní. Dál rozhovor. Přijetí. Všeho, co řeknu. Vedle Maši jsem pocítila, jaká je má život plný a bohatý. Jaká jsem šikulka a jaká jsem talentovaná. Jaký mám skvělý a útulný domov s atmosférou lásky. Pocítila jsem naplněnost svého života a uviděla poklady své duše.

Masáž, koupel... pro mě to nikdy nikdo nedělal. Maminka? Ano, maminka, ale jak často ji vidím. Spa salóny – tam to není tak individuální. A tady... byla péče o mou duši, vše bylo pro mě. Ve vzduchu létaly tak čisté ženské energie. Potom bylo zavinování - to je jako silné, milující objetí, tak příjemné tělu.

Po zavinování jsem viděla, jak se v těle objevily světlé částečky, to jsou částečky energie, lásky, zdraví, světla, něčeho velmi dobrého pro mě. Cítila jsem takovou radost a nadšení jako malá princezna.


Nechtělo se mi mluvit s mými domácími a podařilo se mi udržet si své pocity. Šla jsem si projít. Večer jsem udělala peněžní strom, abych se uzemnila a jednoduše se věnovala kreativitě, a pak jsem četla knížku.


Bylo mi tak příjemně být ve své ženské energii.

Líbili se ti tyto recenzi? Chtěla bys to zažít na vlastní kůži? Objednej si bezplatnou konzultaci níže.

  • Dostupné online

    Zdarma 30minutová konzultace, porozumění očekávání, plánování.

    Zjistit více

    30 min

bottom of page